ÇAMAŞIR ŞUTU

 

Çamaşır atma bacaları, yüksek binalarda çamaşırların sağlıklı biçimde toplanarak uzaklaştırılması için kullanılırlar Bacanın geçeceği yere bağlı olarak ses yalıtımı da yapılabilir. Her katta bir kapağı bulunur kapak duruma göre sağa-sola açılır yada aşağı- yukarı  veya yukarı – aşağı açılır şekilde tasarlanabilir. Maysan Çamaşır Şutları 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yüksekliğe göre değişik kalınlıklar kullanılır. 304 kalite paslanmaz çelik çamaşırın içerdiği neme, asitlere ve alkalilere dayanıklı olmasının yanı sıra; mukavemetinin güçlü ve yüzeyinin fazla olması nedeniyle çamaşır şutlarında kullanımı kesinlikle tavsiye edilen malzemedir.Maysan Çamaşır Şutlarında bulunan havalandırma fanı vasıtasıyla ortaya çıkan zararlı gazların ve kötü kokuların kapaklardan odaların içerisine sızmasını engellemek için sürekli olarak taze hava basılmalıdır. Maysan Çamaşır Şutları otellerde, hastanelerde, konutlarda, ticaret merkezlerinde, fabrikalarda v.b. yerlerde kullanılmak üzere özel dizayn edilmiştir. Maysan Çamaşır Şutları bina içinde tek cidarlı ve bina  dışında çift cidarlı olmak üzere iki ana  tipte üretilmektedir.

 

TEMİZLEME SİSTEMİ:

 

Otomatik: 

Yüksek binalarda kullanılır.Su her katta tazlikli bir şekilde kanaldan boşaltılır ve en altta toplanan pis su drenajdan bina dışarısına atılır.

 

İlaçlama:

Mikropların oluşmasını engellemek amacıyla temizleme suyunun  içine özel bir kapaktan ilaç konur.

 

Havalandırma : 

Çamaşırların pis kokusunu dışarı atabilmek için en son kapaklı modülden havaya açılan yere kadar oluşturulan baca  sisteminin içinde birde vantilatör sistemi mevcuttur.

 

 
Anasayfa | Sertifikalar | Kariyer | Iletisim

Her Hakki Saklidir. 2010 © Maysan Baca Sistemleri