Şirketimiz faliyetine1992 yılında kurucumuz Makina Mühendisi Sn.Ahmet ÇAKIR tarafndan şahıs işletmesi olarak başlamıştır.1997 yılında Maysan  Ltd. Şirketini kurarak ileriki yıllardaki kurumsallaşma çalışmalarının ilk adımını atmıştır.Paslanmaz çelik sektöründe kendine ana kalem olarak " Baca Sistemleri ve Moduler Su Depolama  " sistemlerini seçen firmamiz konusunda uzman kadrosu ile paslanmaz çelikten hassas özel imalat ve ekipmanlari imal etmekte olup, her türlü teknolojik yenilik ve gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız hazırlamış olduğu özel detaylar sayesinde imalatlarimiza hem işlevsellik hem de uygulanılabilirlik kazandirmaktadır.Şirketimiz ayrıca  ;konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalar yönelik paslanmaz baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, havalandırma, hava ile taşıma sistemleri, susturucular, yağ tutucular, çöp ve çamaşır atma şutları, konularında da üretici olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Tecrübeli personeli ile Avrupa DIN normlarını ,TSE ve TSEK  standartlarına uygun üretim ve uygulama yapan, satış sonrası hizmetleri ile de yaptıklarının takipçisi olan sektöründe Türkiye’nin önde gelen lider kuruluşudur.

 

VİZYONUMUZ

 

Yurtiçi ve yurtdışı paslanmaz çelik baca ve su depolama sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen, toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olmak.

 

MİSYONUMUZ


Görev ve sorumluluklarının bilincinde her zor işi başarıyla tamamlayan, Türkiye’ de paslanmaz çelik baca ve su depolama üretimi yapan firmalar içinde lider olmak, dünyada konusunda marka olmak, ihracata önem vererek bu konuda yeni pazarlar bulmak. DEĞERLERİMİZ Dürüstlük, ciddiyet.

 

 
Anasayfa | Sertifikalar | Kariyer | Iletisim

Her Hakki Saklidir. 2010 © Maysan Baca Sistemleri